Producenci
Newsletter
Wpisz adres e-mail:
Dodaj Usuń


MKR-Zamawki mapa

ODKRYJ WAWEL gra planszowa PGP poznaj Kraków

Cena brutto:82.90 zł.

Zdjęcie:


Producent:

Polskie Gry Planszowe

Produkt nowy!Towar dostepny! Zamów teraz!

Opis:

Linia

ODKRYJ WAWEL - historyczna gra planszowa.

Wyobraźcie sobie, że codziennie spoglądają na Was 194 głowy. 194 nieznane, zawieszone na suficie twarze, których oczy uważnie śledzą każdy Wasz ruch. Niemożliwe? Zapytajcie króla Zygmunta Augusta, który na co dzień sprawował rządy w Sali Poselskiej na Wawelu – jej strop zdobiony był realistycznymi płaskorzeźbami różnorodnych twarzy. Dzięki grze Odkryj Wawel rozgościcie się w królewskim zamku.

Odkryjcie Wawel dosłownie i w przenośni. Celem gry jest odsłonięcie planszy, na której narysowane jest Wzgórze Wawelskie. Na początku gry jest ono przesłonięte przez żetony, na których odwzorowane zostały głowy z zamkowej Sali Poselskiej. Wygrywa ten z Was, kto zbierze najwięcej żetonów. By je zdobyć, musicie poprawnie odpowiedzieć na znajdujące się na osobnych kartach pytania.

Pola na planszy to najważniejsze komnaty Zamku Królewskiego. Poznajcie Wawel dzięki jego najbardziej niezwykłym mieszkańcom!

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-4.
Czas gry: 45-60 min.
Poziom gry: łatwy.

Wymiary pudełka: 36,5 x 26 x 6,5 cm.

LiniaLinia

Cena :

82.90 zł.

Waga produktu:

1 kg.
Wysyłka od (przedpłata):15.00 zł.
(pobranie):19.00 zł.
Kup teraz
Kup teraz
LiniaLinia
  jest PUSTY!
Informacje
Akceptujemy Payu.pl
LiniaAllegro.pl
LiniaWysyłka


mkr.pl - sklep internetowy. (kontakt: sklep@mkr.pl)
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'mkr.pl - sklep internetowy.' stanowi zaproszenie do składania ofert.