Producenci
Newsletter
Wpisz adres e-mail:
Dodaj Usuń


MKR-Zamawki mapa

WŁÓCZYKIJE DREWNIAKI gra drewniane ZABYTKI MAŁOPOLSKI PGP

Cena brutto:43.90 zł.

Zdjęcie:


Producent:

Polskie Gry Planszowe

Produkt nowy!Towar dostepny! Zamów teraz!

Opis:

Linia

DREWNIAKI - edukacyjna gra planszowo-karciana.

Przenieście się do czasów, gdy polskie ziemie były zdobione drewnianymi budowlami. Niech gra Włóczykije Drewniaki stanie się wyjątkowym przewodnikiem po drewnianej architekturze Małopolski. Dzięki tej grze zechcecie zobaczyć ją na żywo.

Gra poprowadzi Was szlakiem najwspanialszych drewnianych zabytków Małopolski. Waszym zadaniem jest dotarcie do mety po odpowiedzi na pytania dotyczące najpiękniejszych drewnianych budowli Krakowa, Zakopanego, Nowego Sącza...

Do wyboru macie dwa warianty gry. W pierwszym wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej kart z wizerunkami zabytków i ich opisami. W drugim zwycięża gracz, który pierwszy dotrze do mety.
Włóczykije Drewniaki mogą być także przystosowane do najmłodszych. Dzieci grają wtedy wyłącznie na planszy, z pominięciem elementu karcianego.

Gra zawiera solidną planszę, która odwzorowuje Małopolskę i jej drewnianą architekturę. Karty gry zawierają fakty o zabytkach, o których nie mieliście pojęcia.

Pachnące drewnem kościoły, dwory, skanseny, chaty, muzea. To jedne z najciekawszych i najbardziej romantycznych miejsc w tym regionie Polski. Gra często staje się pierwszym przewodnikiem na szlaku tej niezwykłej architektury. Przenieście się z nad planszy do wnętrz tych przepięknych budynków!

Wiek: 7+
Liczba graczy: 2-4.
Czas gry: 30-40 min.
Poziom gry: łatwy.

Wymiary pudełka: 23,5 x 15,5 x 3,5 cm.

LiniaLinia

Cena :

43.90 zł.

Waga produktu:

0.9 kg.
Wysyłka od (przedpłata):15.00 zł.
(pobranie):19.00 zł.
Kup teraz
Kup teraz
LiniaLinia
  jest PUSTY!
Informacje
Akceptujemy Payu.pl
LiniaAllegro.pl
LiniaWysyłka


mkr.pl - sklep internetowy. (kontakt: sklep@mkr.pl)
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość 'mkr.pl - sklep internetowy.' stanowi zaproszenie do składania ofert.